Dy supermakina Ferrari janë përfshirë në një aksident të rëndë në Itali më 4 mars 2023. Drejtuesit e dy mjeteve kanë humbur kontrollin dhe janë përplasur me një mur, duke bërë që njëra nga makinat të marrë flakë.

https://youtu.be/FPccvW064to

Sipas një raportimi nga Italia 24 News, aksidenti ka ndodhur rreth mesditës në Osimo, një qytet në provincën e Ankonës, Itali. 2 Modelet Ferrari 296 GTB Assetto Fiorano dhe F12berlinetta jane nga Ferrarit me te shpejte dhe ne mungese eksperience nuk lejojne gabime ne timon cka shihet dhe rezultati.
Nuk dihet ne qofte se makinat ishin te marra me qera apo jo. Sipas policisë lokale, aksidenti mund të jetë shkaktuar nga shpejtësia e madhe, gjë që mund ta shihni edhe në pamjet e kamerave të sigurisë.

Burimi: Speedhunters

www.targaime.com Siguracione online

whatsapp 0676048400

Sigurimi i makines online, llogaritja e siguracionet e makinave, kartoni jeshil cmimi, sa kushton kartoni jeshil 2023, kartoni jeshil per maqedoni, siguracioni i makinave cmimi, siguracion, makine cmimi 2023, siguracion makine online, siguracion makine per greqi, siguracion makine ne shqiperi, siguracion makine ne shqiperi taksa online, siguracioni i motorrit, sa kushton siguracioni i makinave 2023, ligji i ri per siguracionet e makinave, kontrollo siguracionet e makines, polica e sigurimit online, llogaritja e siguracionit te makines online.Ja kush jane kompanite e sigurimeve qe Shesin siguracione online: Sigal Uniqa Group Austria, Intersig Vienna Insurance Group, Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group, Albsig, Atlantik, Ansig, Eurosig. Lista e plote e kompanive te sigurimeve qe operojne ne tregun Shqiptar: Insig, Sigal Uniqa Group Austria, Sigma Interalbanian Vienna Insurance Group, Atlantik, Intersig Vienna Insurance Group, Eurosig, Albsig, Ansig. Sigal Live Uniqa Group Austria, Sicred, Insig Jete, Albsig jete

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *