fbpx

Rreth Nesh

Targaime.com eshte nje agjenci marketingu online e rregjistruar ne Shqiperi ne vitin 2017.

Eksperienca mbi 10 vjecare te stafit tone qe ka punuar dhe drejtuar per vite ne Europe dhe Usa kompani te specializuara ne fushen e marketingut per shitjet OnLine dhe jo vetem.

Targaime.com ofron ekspertize dhe kontakte te vlefshme ne fushen e Sigurimeve nga A-ja tek ZH-ja.

Targaime.com gjithashtu me fushatat e goditura ngacmone Konsumatorin duke e pyetur:

Cfare siguracioni Ju duhet… cfare mbulohet nga polica e sigurimit…sa kushton sigurimi i jetes time…

per me shume na kontaktoni ne [email protected] per cdo informacion qe lidhet me Marketingun e aktoreve te fushes se Sigurimeve.

Insurance Tips & Tricks

Open chat
1
Pershëndetje,
operatorët tanë jane online. Për çdo pyetje rreth siguracionit të makinës tuaj mos hezitoni të na shkruani!
Anna